Yolsuzluğu açığa çıkardı, evi onlarca polis ile basıldı.

Osmaniye Belediyesindeki usulsüzlükleri ve kirli bağlantıları ortaya çıkardığı için Osmaniye Sondakika Haber muhabirinin evine özel harekat eşliğinde polis gönderdiler. Eşinin önünde muhabire ters kelepçe takıp yere yatırarak darp ettiler. Silah doğrultarak girdikleri evde muhabirin eşi olan savunmasız kadın, ışıkları açınca polis ışıkları kapattı!

Faşizm gerçeklerden korkar. Gerçeklerin açığa çıkması onun kabusudur.

Son haftalarda kullanılıp kenara atılan mafya artığı Sedat Peker’in itirafları ile açığa saçılanlar AKP gerçeğini daha belirgin hale getiriyor. Her gün bir kirli ilişki açığa çıkıyor. Cinayet, tecavüz, talan, ihalede fesat, mala çökme gibi yaşan her olayın, her taşın altından ya Erdoğan, ya Süleyman Soylu, ya da bir başka AKP’li çıkıyor.  

Artık birbirlerini satar duruma gelen AKP, ahlaksızlığını gerçekleri dile getirenlere saldırarak gizlemeye çalışıyor.

Ancak pislikler açığa çıktı diye de yolsuzluklar durmuyor. Olanca doymazlığıyla halk soyulmaya devam ediyor. Mafya devlet halkın tepesine çökmüş, sesini çıkaranın kapısına onlarca eli silahlı çeteci polis yolluyor.

Osmaniye’de yaşayan bir gazeteci, Osmaniye Belediyesi’yle ilgili yolsuzluk haberleri yaptı.

Medyakoridoru sitesine konuşan ve can güvenliğinden endişeli olduğu için isminin açıklanmasını istemeyen gazeteci, haberler gerekçesiyle İl Emniyet Müdürü’nün talimatıyla polisler tarafından evinin basıldığını ve polislerin kendisini darp ederek tutuklamaya çalıştıklarını belirtti.

Haberler nedeniyle tehdit edildiğini söyleyen gazeteci, “Osmaniye Belediyesi ve bağlantıları ile ilgili yaptığım haberler nedeniyle tehdit ediliyordum. Gazeteci olarak usulsüz ihaleleri ispatlamıştım. Bunları haber yapınca, bu şahıslar önce para teklif ettiler. Kabul etmeyince de tehditler almaya başladım” dedi.

Evinin 3 kez arandığını ifade eden gazeteci, “Bir süre sonra, belediye başkanı Kadir Kara’nın İl Emniyet Müdürü ile görüşmesiyle tarafıma emniyet tarafından operasyonlar düzenlenmeye başladı. Evim 3 kez arandı. ‘Terör suçlusu ihbarı aldık‘ diyerek aradılar” diye konuştu.

Sosyal ağlarda paylaşın