![](https://gercekhaberajansi.org/wp-content/uploads/2024/03/D7DB1822-6BE4-4EE0-B791-D4F4E539266D.jpeg)
Agrobay işçileri, 18 Mart’ta taleplerini bir kez daha dile getirmek için Ankara’ya yürüyorlar.
İşçiler, 18 Mart’ta Bergama’dan yola çıktılar.
Agrobay işçilerinin taşıdıkları pankartta şöyle yazıyor: “
“Bizden çaldığınız her şeyi geri alacağız!'”
İşçilerin 7 aydır taleplerinin karşılanmaması üzerine Ankara’ya başlattıkları yürüyüş, ikinci gününde Manisa’da devam etti. İşçiler, bugün Manisa’nın Soma ilçesi Avdan mevkiden Soma merkeze doğru yürüyüşlerini sürdürüyorlar.
![](https://gercekhaberajansi.org/wp-content/uploads/2024/03/F4882817-5BB5-4833-936B-F076571B4E56-1024x579.jpeg)
Yürüyen işciler, İzmir Bergama ilçesinde bulunan Agrobay Seracılık isimli firmada çalışıyorlardı. Tarım İşçileri Sendikasına üye oldukları için 22 Ağustos 2023’te işten atıldılar.
7 aydır hak mücadelesi veriyorlar.
![](https://gercekhaberajansi.org/wp-content/uploads/2024/03/46EB8CF1-F594-4138-ACED-4FBB7ACBA9E6-1024x568.jpeg)
![](https://gercekhaberajansi.org/wp-content/uploads/2024/03/330EBA14-AE15-4F70-977D-C8206CA13B72-1024x441.jpeg)
Sosyal ağlarda paylaşın